Siemens 6GK52240BA002AC2 SCALANCE XC224 Laolehang Layer 2 IE Switch
Tlhaloso e Khutšoanyane:
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Letsatsi la sehlahisoa:
    Sehlahisoa
    Nomoro ea Sengoloa (Nomoro e shebaneng le 'Maraka) 6GK52240BA002AC2 | 6GK52240BA002AC2
    Lelapa la sehlahisoa SCALANCE XC-200 e laoloang
    Potoloho ea Bophelo ba Sehlahisoa (PLM) PM300: Sehlahisoa se Sebetsang
    Tlhahisoleseding ea thomello
    Melawana ea Taolo ea Thomello kantle ho naha AL: Ha e eo / ECCN: 9N9999
    Mesebetsi ea pele ea nako e tloaelehileng Matsatsi/Matsatsi a 220
    Boima ba 'Nete (lb) 1.940 lb
    Tekanyo ea ho paka 9.882 x 10.236 x 7.402
    Tekanyo ea boholo ba sephutheloana Senthimithara
    Palo Yuniti Sekhechana se le seng
    Palo ea ho paka 1
    Tlhahisoleseding e Eketsehileng ea Sehlahisoa
    EAN 4047622314906
    UPC 804766346392
    Khoutu ea Thepa 85176200
    LKZ_FDB/ CatalogID IK
    Sehlopha sa Lihlahisoa 4D83
    Khoutu ea Sehlopha R320
    Naha ea tlhaho Jeremane
    Li-switch tse laoloang tsa SIEMENS SCALANCE XC-200
  • E fetileng:
  • E 'ngoe:
  • Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona
    Lihlahisoa tse amanang
    • Sesebelisoa sa ho tobetsa sa Weidmuller CTF 63 9202860000
    • Phepelo ea Matla ea Weidmuller PRO ECO 120W 24V 5A II 3025570000
      Weidmuller PRO ECO 120W 24V 5A II 3025570000 Po...
      Phepelo ea Motlakase ea Weidmuller PRO ECO 120W 24V 5A II 3025570000 Lisebelisoa tse ncha tsa motlakase tsa moloko oa bobeli oa PROeco li eketsa ho fumaneha ha lits'ebetso tsa othomathike. Letoto la likarolo tse leshome le metso e 'meli le fana ka mesebetsi e tloaelehileng: ka ts'ebetso e phahameng, bokhoni le ho tšoaneleha bakeng sa litsamaiso tse ngata. LED ea mebala e meraro e etsa hore mesebetsi ea ts'ebeletso le kopanyo ea lisebelisoa tsa PROeco li be bonolo haholo. Letoto lena le tsamaisana le DC UPS, sesebelisoa sa ho lekola mojaro oa elektroniki...
    • Phoenix Contact PT 16 N 3212138 Feeletsa ka Terminal Block
      Phoenix Contact PT 16 N 3212138 Feed-through Te...
    • Weidmuller UR20-1SSI 1508090000 Remote I/O
      Lintlha tsa ho odara ka kakaretso Phetolelo Mojule oa I/O o hole, IP20, Khokahano ea PUSH IN, Nomoro ea Odara ea kanale e le 'ngoe. 1508090000 Mofuta UR20-1SSI GTIN (EAN) 4050118317046 Bongata. Lintho tse 1 Litekanyo le boima Botebo 76 mm Botebo (li-inchi) 2.9921 inch Bophahamo 120 mm Bophahamo (li-inchi) 4.7244 inch Bophara 11.5 mm Bophara (li-inchi) 0.4528 inch Tekanyo ea ho kenya...
    • Sehokelo sa Weidmuller ZQV 2.5/4 1608880000
    • Weidmuller EW 35 0383560000 End Bracket
      Leqephe la data Lintlha tsa ho odara ka kakaretso Phetolelo Sebakete sa ho qetela, beige, TS 35, V-2, Wemid, Bophara: 8.5 mm, 100 °C Nomoro ea Odara 0383560000 Mofuta EW 35 GTIN (EAN) 4008190181314 Bongata. Lintho tse 50 Litekanyo le boima Botebo 27 mm Botebo (li-inchi) 1.063 inch Bophahamo 46 mm Bophahamo (li-inchi) 1.811 inch Bophara 8.5 mm Bophara (li-inchi) 0.335 inch Boima ba net 5.32 g Thempereichara Thempereichara e bohareng...