Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1M49999TY9HHHH Switch e sa Laolwang
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Sehlahisoa: Hirschmann SPIDER-SL-20-04T1M49999TY9HHHH
Nka sebakaHirschmannsekho 4tx 1fx st eec
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Nomoro ea Karolo 942132019
Litlhoko tsa matla
Tšebeliso ea hona joale ho 24 V DC Boholo. 100 mA
Motlakase o sebetsang 12/24 V DC (9.6 - 32 V DC)
Tšebeliso ea matla Boholo. 2.4 W
Tlhahiso ea matla ho BTU (IT)/h 8.3
Kaho ea mechini
Litekanyo (WxHxD) 26 x 102 x 79 mm (e se nang boloko ba terminal)
Boima ba 'mele 120 g
Ho hloma Terene ea DIN
Sehlopha sa tšireletso Plastiki ea IP30
Tšireletso ea tšitiso ea EMC
EN 61000-4-2 ho ntsha metsi ka motlakase (ESD) Ho ntša moea o kenang ka har'a 6 kV, ho ntša moea o kenang ka har'a 8 kV
Tšimo ea motlakase ea EN 61000-4-3 20V/m (80 – 1000 MHz), 10V/m (1000 – 3000 MHz)
EN 61000-4-4 di-transient tse potlakileng (tse phatlohang) Mohala oa motlakase oa 2kV; Mohala oa data oa 4kV
Motlakase o phahameng oa EN 61000-4-5 mohala oa motlakase: 2kV (mola/lefatše), 1kV (mola/mola); mohala oa data oa 1kV
EN 61000-4-6 Tšireletso ea 'mele e tsamaisoang 10V (150 kHz - 80 MHz)