SIEMENS 6ES72171AG400XB0 SIMATIC S7-1200 1217C COMPACT CPU Module PLC
Tlhaloso e Khutšoanyane:
SIEMENS 6ES72171AG400XB0:SIMATIC S7-1200, CPU 1217C, CPU e nyane, DC/DC/DC, likou tse 2 tsa PROFINET tse ka har'a I/O: 10 DI 24 V DC; 4 DI RS422/485; 6 DO 24 V DC; 0.5A; 4 DO RS422/485; 2 AI 0-10 V DC, 2 AO 0-20 mA Phepelo ea motlakase: DC 20.4-28.8V DC, memori ea lenaneo/data 150 KB
    Sehlahisoa
    Nomoro ea Sengoloa (Nomoro e shebaneng le 'Maraka) 6ES72171AG400XB0 | 6ES72171AG400XB0
    Tlhaloso ea Sehlahisoa SIMATIC S7-1200, CPU 1217C, CPU e nyane, DC/DC/DC, likou tse 2 tsa PROFINET tse ka har'a I/O: 10 DI 24 V DC; 4 DI RS422/485; 6 DO 24 V DC; 0.5A; 4 DO RS422/485; 2 AI 0-10 V DC, 2 AO 0-20 mA Phepelo ea motlakase: DC 20.4-28.8V DC, memori ea lenaneo/data 150 KB
    Lelapa la sehlahisoa CPU 1217C
    Potoloho ea Bophelo ba Sehlahisoa (PLM) PM300: Sehlahisoa se Sebetsang
    Tlhahisoleseding ea thomello
    Melawana ea Taolo ea Thomello kantle ho naha AL: Ha e eo / ECCN: EAR99H
    Mesebetsi ea pele ea nako e tloaelehileng Matsatsi/Matsatsi a 20
    Boima ba 'Nete (lb) 1.071 lb
    Tekanyo ea ho paka 4.449 x 6.26 x 3.465
    EAN 4025515082033
    UPC 887621775865
    Naha ea tlhaho Chaena
    Moralo oa SIEMENS CPU 1217C
    CPU e nyane ea 1217C e na le:
    • Phepelo ea hona joale ea 24 V e kopantsoeng/mojaro:
    • Bakeng sa khokahano e tobileng ea li-sensor le li-encoder. Ka hona joale ea tlhahiso ea 400 mA, e ka boela ea sebelisoa e le phepelo ea motlakase oa mojaro.
    • Dikahare tse 14 tse kopaneng tsa dijithale, tseo ho tsona:
    • Dikahare tse 10 tse kopantsweng tsa dijithale tsa 24 V DC (kahare e kenang ka ho teba/ho fumana motlakase (kahare e kenang ka ho teba ya mofuta wa 1 ya IEC)).
    • Dikarolelano tse 4 tse kopantsweng tsa dijithale tsa 1.5 V DC tse fapaneng.
    • Liphetho tse 10 tse kopaneng tsa dijithale, tseo ho tsona:
    • Liphetho tse 6 tse kopantsoeng tsa dijithale tsa 24 V DC.
    • Liphetho tse 4 tse kopaneng tsa dijithale tsa 1.5 V DC tse fapaneng.
    • Di-input tse 2 tse kopantsweng tsa analog 0 ... 10 V.
    • Liphetho tse 2 tse kopantsoeng tsa analog 0 ... 20 mA.
    • Liphetho tse 4 tsa pulse (PTO) tse nang le maqhubu a ho fihlela ho 1 MHz.
    • Liphetho tse fetotsoeng ka bophara ba pulse (PWM) tse nang le maqhubu a fihlang ho 100 kHz.
    • Li-interface tse 2 tse kopantsoeng tsa Ethernet (TCP/IP ea tlhaho, ISO-on-TCP).
    • Likhaontara tse 6 tse potlakileng (max. 1 MHz), tse nang le li-input tse ka sebelisoang ho kenya le ho seta bocha tse ka sebelisoang ke liparamente, li ka sebelisoa ka nako e le likhaontara tse holimo le tse tlase tse nang le li-input tse 2 tse arohaneng kapa bakeng sa ho hokahanya li-encoder tse eketsehileng.