SIEMENS 6ES72141AG400XB0 SIMATIC S7-1200 1214C COMPACT CPU Module PLC
Tlhaloso e Khutšoanyane:
SIEMENS 6ES72141AG400XB0:SIMATIC S7-1200, CPU 1214C, COMPACT CPU, DC/DC/DC, ONBOARD I/O: 14 DI 24V DC; 10 DO 24 V DC; 2 AI 0 – 10V DC, PHEPELO EA MOTLAKASE: DC 20.4 – 28.8 V DC, MEMORI EA LENANEO/DATA: 100 KB TLHOKOMELISO: !!SOFTWARE EA PORTAL EA V13 SP1 E HLOKEHA HO PHEPELO!!
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Letsatsi la sehlahisoa:
    Sehlahisoa
    Nomoro ea Sengoloa (Nomoro e shebaneng le 'Maraka) 6ES72141AG400XB0 | 6ES72141AG400XB0
    Tlhaloso ea Sehlahisoa SIMATIC S7-1200, CPU 1214C, COMPACT CPU, DC/DC/DC, ONBOARD I/O: 14 DI 24V DC; 10 DO 24 V DC; 2 AI 0 - 10V DC, PHEPELO EA MOTLAKASE: DC 20.4 - 28.8 V DC, MEMORI EA LENANEO/DATA: 100 KB TLHOKOMELISO: !!SOFTWARE EA PORTAL EA V13 SP1 E HLOKEHA HO LENANEO!!
    Lelapa la sehlahisoa CPU 1214C
    Potoloho ea Bophelo ba Sehlahisoa (PLM) PM300: Sehlahisoa se Sebetsang
    Tlhahisoleseding ea thomello
    Melawana ea Taolo ea Thomello kantle ho naha AL: Ha e eo / ECCN: EAR99H
    Mesebetsi ea pele ea nako e tloaelehileng Matsatsi/Matsatsi a 20
    Boima ba 'Nete (lb) 0.789 lb
    Tekanyo ea ho paka 4.252 x 4.567 x 3.268
    Tekanyo ea boholo ba sephutheloana Senthimithara
    Palo Yuniti Sekhechana se le seng
    Palo ea ho paka 1
    Tlhahisoleseding e Eketsehileng ea Sehlahisoa
    EAN 4047623402787
    UPC 887621769055
    Khoutu ea Thepa 85371091
    LKZ_FDB/ CatalogID ST72
    Sehlopha sa Lihlahisoa 4509
    Khoutu ea Sehlopha R132
    Naha ea tlhaho Chaena
    Moralo oa SIEMENS CPU 1214C
    CPU e nyane ea 1214C e na le:
    • Mefuta e 3 ea lisebelisoa tse nang le motlakase o fapaneng le li-voltage tsa taolo.
    • Phepelo ea motlakase e kopantsoeng e le phepelo ea motlakase ea AC kapa DC e pharaletseng (85 ... 264 V AC kapa 24 V DC)
    • Phepelo ea hona joale ea 24 V e kopantsoeng/mojaro:
      Bakeng sa khokahano e tobileng ea li-sensor le li-encoder. Ka hona joale ea tlhahiso ea 400 mA, e ka boela ea sebelisoa e le phepelo ea motlakase oa mojaro.
    • Di-input tse 14 tse kopantsweng tsa dijithale tse 24 V DC (input ya ho teba/ho fumana motlakase hona jwale (input ya ho teba hona jwale ya mofuta wa IEC 1)).
    • Liphetho tse 10 tse kopaneng tsa dijithale, ebang ke 24 V DC kapa relay.
    • Di-input tse 2 tse kopantsweng tsa analog 0 ... 10 V.
    • Liphetho tse 2 tsa pulse (PTO) tse nang le maqhubu a fihlang ho 100 kHz.
    • Liphetho tse fetotsoeng ka bophara ba pulse (PWM) tse nang le maqhubu a fihlang ho 100 kHz.
    • Sebopeho sa Ethernet se kopaneng (TCP/IP ea tlhaho, ISO-on-TCP).
    • Likhaontara tse 6 tse potlakileng (tse 3 tse nang le 100 kHz e phahameng ka ho fetisisa; tse 3 tse nang le 30 kHz e phahameng ka ho fetisisa), tse nang le li-input tse ka sebelisoang ho kenya le ho seta botjha tse ka bang teng ka paramethara, li ka sebelisoa ka nako e le likhaontara tse holimo le tse tlase tse nang le li-input tse 2 tse arohaneng kapa bakeng sa ho hokahanya li-encoder tse eketsehileng.