Switch e sa Laoloeng ea Hirschmann SSR40-5TX
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-tag tsa Sehlahisoa
Letsatsi la Khoebo
Sehlahisoa tlhaloso
Mofuta SSR40-5TX (Khoutu ea sehlahisoa: SPIDER-SL-40-05T19999999SY9HHHH)
Nomoro ea Karolo 942335003
Hape Li-interface
Mohala oa phepelo ea motlakase/letšoao 1 x plug-in terminal block, 3-pin
Marang-rang boholo - bolelele of thapo
Para e sothehileng (TP) 0 - 100 m
Marang-rang boholo - ho kheloha ha metsi
Topoloji ea mola - / naleli efe kapa efe
Matla litlhoko
Tšebeliso ea hona joale ho 24 V DC Boholo. 170 mA
Motlakase o sebetsang 12/24 V DC (9.6 - 32 V DC)
Tšebeliso ea matla Boholo. 4.0 W
Tlhahiso ea matla ho BTU (IT)/h 13.7
Tlhahlobo Likaroloana
Mesebetsi ea tlhahlobo Li-LED (matla, boemo ba khokahano, data, sekhahla sa data)
Maemo a tikoloho
MTBF Lihora tse 1.453.349 (Telcordia)
MTBF (Telecordia SR-332 Khatiso ea 3) @ 25°C 5 950 lihora tse 268
Mocheso o sebetsang 0-+60 °C
Mocheso oa polokelo/sepalangoang -40-+70 °C
Mongobo o amanang (ha o teteane) 10 - 95%
Kaho ea mechini
Litekanyo (WxHxD) 26 x 102 x 79 mm (e se nang boloko ba terminal)
Boima ba 'mele 170 g
Ho hloma Terene ea DIN
Sehlopha sa tšireletso Plastiki ea IP30
Botsitso ba mechini
Ho thothomela ha IEC 60068-2-6 3.5 mm, 5–8.4 Hz, lipotoloho tse 10, octave e le 1/min 1 g, 8.4–150 Hz, lipotoloho tse 10, octave e le 1/min
IEC 60068-2-27 shock 15 g, bolelele ba 11 ms, li-shock tse 18
EMC tšitiso boits'ireletso ba mmele
EN 61000-4-2 ho ntsha metsi ka motlakase (ESD) Ho ntsha metsi ka ho kopana ha 4 kV, ho ntsha moea ka 8 kV
Tšimo ea motlakase ea EN 61000-4-3 10V/m (80 – 3000 MHz)