Hirschmann SPIDER-SL-20-05T19999999SY9HHHH SSL20-5TX Ethernet Switch e sa Laolwang
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-tag tsa Sehlahisoa
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Mofuta SSL20-5TX (Khoutu ea sehlahisoa: SPIDER-SL-20-05T19999999SY9HHHH)
Nomoro ea Karolo 942132001
Li-interface tse ling
Mohala oa phepelo ea motlakase/letšoao 1 x plug-in terminal block, 3-pin
Boholo ba marang-rang - bolelele ba thapo
Para e sothehileng (TP) 0 - 100 m
Litlhoko tsa matla
Tšebeliso ea hona joale ho 24 V DC Boholo. 55 mA
Motlakase o sebetsang 12/24 V DC (9.6 - 32 V DC)
Tšebeliso ea matla Boholo. 1.3 W
Tlhahiso ea matla ho BTU (IT)/h 4.6
Likarolo tsa tlhahlobo
Mesebetsi ea tlhahlobo Li-LED (matla, boemo ba khokahano, data, sekhahla sa data)
Maemo a tikoloho
MTBF Lihora tse 2.848.397 (Telcordia)
Mocheso o sebetsang 0-+60 °C
Mocheso oa polokelo/sepalangoang -40-+70 °C
Mongobo o amanang (ha o teteane) 10 - 95%
Botsitso ba mechini
Ho thothomela ha IEC 60068-2-6 3.5 mm, 5–8.4 Hz, lipotoloho tse 10, octave e le 1/min 1 g, 8.4–150 Hz, lipotoloho tse 10, octave e le 1/min
IEC 60068-2-27 shock 15 g, bolelele ba 11 ms, li-shock tse 18
Tšireletso ea tšitiso ea EMC
EN 61000-4-2 ho ntsha metsi ka motlakase (ESD) Ho ntša moea o kenang ka har'a 6 kV, ho ntša moea o kenang ka har'a 8 kV
Tšimo ea motlakase ea EN 61000-4-3 20V/m (80 – 1000 MHz), 10V/m (1000 – 3000 MHz)
EN 61000-4-4 di-transient tse potlakileng (tse phatlohang) Mohala oa motlakase oa 2kV; Mohala oa data oa 4kV
Motlakase o phahameng oa EN 61000-4-5 mohala oa motlakase: 2kV (mola/lefatše), 1kV (mola/mola); mohala oa data oa 1kV
EN 61000-4-6 Tšireletso ea 'mele e tsamaisoang 10V (150 kHz - 80 MHz)