Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH Switch e sa Laolwang
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Sehlahisoa: Hirschmann SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH
Sehokelo: SPIDER-SL-20-01T1S29999SZ9HHHH
Litlhoko tsa matla
Tšebeliso ea hona joale ho 24 V DC Boholo. 83 mA
Motlakase o sebetsang 12/24 V DC (9.6 - 32 V DC)
Tšebeliso ea matla Boholo. 2.0 W
Tlhahiso ea matla ho BTU (IT)/h 7.0
Maemo a tikoloho
MTBF 2.705.181 h (Telcordia) 2.140.568 h (Telcordia)
Mocheso o sebetsang 0-+60 °C
Mocheso oa polokelo/sepalangoang -40-+70 °C
Mongobo o amanang (ha o teteane) 10 - 95%