• hlooho_banner_01

Hirschmann RSB20-0800T1T1SAABHH Managed Switch

Tlhaloso e Khutšoanyane:

Setsi sa RSB20 se fa basebelisi tharollo ea likhokahano ea boleng bo holimo, e thata, e tšepahalang e fanang ka mokhoa o khahlehang oa moruo karolong ea li-switches tse laoloang.


Lintlha tsa Sehlahisoa

Li-tag tsa Sehlahisoa

Selelekela

Setsi sa RSB20 se fa basebelisi tharollo ea likhokahano ea boleng bo holimo, e thata, e tšepahalang e fanang ka mokhoa o khahlehang oa moruo karolong ea li-switches tse laoloang.

Tlhaloso ea Sehlahisoa

Tlhaloso Compact, e laoloang Ethernet/Fast Ethernet Switch ho latela IEEE 802.3 bakeng sa DIN Rail e nang le Store-and-Forward-Switching le moralo o se nang fan.
Nomoro ea Karolo 942014001
Mofuta oa boema-kepe le bongata Likou tse 8 ka kakaretso 1. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45 2. uplink: 10/100BASE-TX, RJ45 6 x standard 10/100 BASE TX, RJ45

Li-interface tse ling

Khokahano ea phepelo ea motlakase/ho tšoaea 1 x plug-in terminal block, 6-pin
V.24 segokahanyi 1 x RJ11 sokete

Saese ya netweke - bolelele ba thapo

Lihlopha tse sothehileng (TP) 0-100 m

Boholo ba marang-rang - cascadibility

Mola - / naleli topology leha e le efe
Sebopeho sa lesale (HIPER-Ring) li-switches tsa bongata 50 (nako ea ho hlophisa bocha 0.3 sec.)

Litlhoko tsa matla

Voltage e sebetsang 24V DC (18-32)V

Software

Ho fetoha Botsofali bo potlakileng, kenyelletso ea liaterese tsa Static unicast / multicast, QoS / Koung ea pele (802.1D/p), ho beha TOS/DSCP pele, IGMP Snooping/Querier (v1/v2/v3)
Khalefo HIPER-Ring (Motsamaisi), HIPER-Ring (Ring Switch), Media Redundancy Protocol (MRP) (IEC62439-2), RSTP 802.1D-2004 (IEC62439-1)
Tsamaiso TFTP, LLDP (802.1AB), V.24, HTTP, Traps, SNMP v1/v2/v3
Diagnostics Ikopanye le mats'oao, Pontšo ea Boemo ba Sesebelisoa, li-LED, RMON (1,2,3,9), Port Mirroring 1: 1, Tlhahisoleseding ea Sistimi, Liteko tsa hau ha u qala ho bata, taolo ea SFP (mocheso, optical input le matla a tsoang)
Tlhophiso Auto-Configuration Adapter ACA11 tshehetso e lekantsweng (RS20/30/40,MS20/30), phetisetso ya boiketsetso (roll-back), Auto-Configuration Adapter ACA11 tšehetso e felletseng, BOOTP/DHCP moreki ea nang le tlhophiso ea auto, HiDiscovery, DHCP Relay with Option. 82, Command Line Interface (CLI), tšehetso e felletseng ea MIB, taolo e thehiloeng ho WEB, Thuso e hlokolosi ea litaba.
Tshireletso Tsamaiso ea basebelisi ba lehae
Kamahanyo ya nako Moreki oa SNTP, Seva ea SNTP
Tse fapaneng Ho tšela cable ka letsoho
Litlhophiso esale pele Standard

Maemo a tikoloho

Mocheso oa ho sebetsa 0-+60
Mocheso oa polokelo / oa lipalangoang -40-+70 °C
Mongobo o amanang (o sa nyenyefatseng) 10-95 %

Kaho ea mechine

Litekanyo (WxHxD) 47 mm x 131 mm x 111 mm
Boima ba 'mele 400 g
Ho phahamisa DIN seporo
Sehlopha sa tšireletso IP20

Setšoantšo se amanang le RSB20-0800T1T1SAABHH

RSB20-0800M2M2SAABEH
RSB20-0800M2M2SAABHH
RSB20-0800M2M2TAABEH
RSB20-0800M2M2TAABHH

  • E fetileng:
  • E 'ngoe:

  • Ngola molaetsa wa hao mona mme o re romele wona

    Lihlahisoa tse amanang

    • Hirschmann GMM40-OOOOTTTTSV9HHS999.9 Media Module bakeng sa GREYHUND 1040 Switches

      Hirschmann GMM40-OOOOTTTTSV9HHS999.9 Media Modu...

      Tlhaloso Tlhaloso ea Sehlahisoa Tlhaloso GREYHOUND1042 Gigabit Ethernet media module Mofuta oa Port le bongata boema-kepe ba 8 FE / GE;2x FE / GE SFP slot ;2x FE / GE SFP slot ;2x FE/GE, RJ45;2x FE / GE, RJ45 Boholo ba marang-rang - bolelele ba cable Twisted pair (TP) port 2 le 4: 0-100 m;koung 6 le 8: 0-100 m;Single mode fiber (SM) 9/125 µm port 1 le 3: bona li-module tsa SFP;port 5 le 7: bona li-module tsa SFP;Fiber ea mofuta o le mong (LH) 9/125...

    • Hirschmann RS20-1600M2M2SDAUHC/HH Phetoho ea Ethernet ea Indasteri e sa Laoeng

      Hirschmann RS20-1600M2M2SDAUHC/HH Unmanaged Ind...

      Selelekela The RS20/30 Unlaged Ethernet switches Hirschmann RS20-1600M2M2SDAUHC/HH Rated Models RS20-0800T1T1SDAUHC/HH RS20-0800M2M2SDAUHC/HH RS20-08000SHDS/HH RS20-08000SHDS/HH RS20-08000SHDS2HS2MHS2MHS2AUH RS20-08000SSD. HH RS20-1600S2S2SDAUHC/HH RS30-0802O6O6SDAUHC/HH RS30-1602O6O6SDAUHC/ HH RS20-0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC

    • Hirschmann MSP30-24040SCY999HHE2A Modular Industrial DIN Rail Ethernet Switch

      Hirschmann MSP30-24040SCY999HHE2A Modular Indus...

      Selelekela Mofuta oa sehlahisoa sa MSP o fana ka mokhoa o felletseng le likhetho tse fapaneng tsa lebelo le holimo tse fihlang ho 10 Gbit/s.Optional Layer 3 software packages for dynamic unicast routing (UR) le dynamic multicast routing (MR) li u fa molemo o khahlehang oa litšenyehelo - "Feela lefa seo u se hlokang."Ka lebaka la ts'ehetso ea Power over Ethernet Plus (PoE+), lisebelisoa tsa terminal le tsona li ka tsamaisoa ka mokhoa o atlehileng.Setšoantšo sa MSP30 ...

    • Hirschmann GRS1030-16T9SMMV9HHSE2S Fast/Gigabit Ethernet Switch

      Hirschmann GRS1030-16T9SMMV9HHSE2S Fast/Gigabit...

      Selelekela Sesebelisoa sa Fast/Gigabit Ethernet se etselitsoeng ho sebelisoa libakeng tse thata tsa indasteri tse hlokang lisebelisoa tse sa sebetseng hantle, tsa boemo ba ho kena.Ho fihlela ho 28 likoung tsa eona 20 ka yuniti ea motheo le ho phaella moo sekotjana sa mojule oa litaba se lumellang bareki ho eketsa kapa ho fetola likou tse ling tsa 8 tšimong.Mofuta oa tlhaloso ea sehlahisoa...

    • Hirschmann MS20-1600SAAEHHXX.X.E laoloang Modular DIN Rail Mount Ethernet Switch

      Hirschmann MS20-1600SAAEHHXX.X.Modular e laoloang...

      Tlhaloso ea Sehlahisoa Mofuta oa MS20-1600SAAE Tlhaloso Modular Fast Ethernet Industrial Switch for DIN Rail, Fanless design , Software Layer 2 Part Number e Ntlafetseng 943435003 Mofuta oa boema-kepe le bongata Likoung tsa Fast Ethernet ka kakaretso: 16 More Interfaces V.24 interface 1 x RJ11 socket interface ea USB 1 x USB ho hokahanya ...

    • Hirschmann RS30-0802O6O6SDAUHCHH Phetoho ea Ethernet ea Indasteri e sa Laoeng

      Hirschmann RS30-0802O6O6SDAUHCHH Indu e sa Laoheng...

      Selelekela The RS20/30 Unlaged Ethernet switches Hirschmann RS30-0802O6O6SDAUHCHH Rated Models RS20-0800T1T1SDAUHC/HH RS20-0800M2M2SDAUHC/HH RS20-08000SDAUHC2MHS2MHS2MHS2MHS2MHS2MHS2MHS2MHS2/HH RS20-0800SHS2SHDS2MHS2MHSD H RS20-1600S2S2SDAUHC/HH RS30-0802O6O6SDAUHC/HH RS30-1602O6O6SDAUHC/HH RS20 -0800S2T1SDAUHC RS20-1600T1T1SDAUHC RS20-2400T1T1SDAUHC