Sehokelo sa sefapano sa Weidmuller ZQV 1.5N/R6.4/19 GE 1193690000 Relay Cross-connector
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Weidmuller ZQV 1.5N/R6.4/19 GE 1193690000 ke letoto la dithemo, Sehokelo se tšelang.
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Mojulu oa letoto la lihlooho tsa Weidmuller o nang le relay:
    Li-rounder tsohle ka mokhoa oa block ea terminal
    bophara ba tsona ho tloha ho 6.4 mm. Ntle le ho tenyetseha ha tsona, li kholisa ka lisebelisoa tsa tsona tse pharaletseng le menyetla e sa lekanyetsoang ea khokahano.
    Batho ba ka ikopanyang le CO ba 1 le ba 2, ha ho motho ea ka ikopanyang le CO ea 1
    Ho kenella ha motlakase o mongata o ikhethang ho tloha ho 24 ho isa ho 230 V UC
    Metlakase ea ho kenya ho tloha ho 5 V DC ho ea ho 230 V UC e nang le matšoao a mebala: AC: e khubelu, DC: e putsoa, ​​UC: e tšoeu
    Mefuta e fapaneng e nang le konopo ea teko
    Lipoleiti tsa karohano bakeng sa karohano ea mahlo le matlafatso ea ho kenya mocheso
    Lintlha tse akaretsang tsa ho odara
    Phetolelo TERMSERIES, Sehokelo se kopanyang
    Nomoro ea odara. 1193690000
    Mofuta ZQV 1.5N/R6.4/19 GE
    GTIN (EAN) 4032248976645
    Bongata. Likhomphutha tse 10.
    Boemo ba thomello Sehlooho sena se ke ke sa hlola se fumaneha nakong e tlang.
    Litekanyo le boima
    Botebo 4.9 mm
    Botebo (lisenthimithara) 0.193 inch
    Bolelele 13.1 mm
    Bophahamo (lisenthimithara) 0.516 inch
    Bophara 119 mm
    Bophara (lisenthimithara) Lisenke tse 4.685
    Boima bo kahare 4.647 g
  • E fetileng:
  • E 'ngoe:
  • Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona
    Lihlahisoa tse amanang
    • WAGO 249-116 Sekoti sa ho Emisa se se Nang Sekerefo
      Lintlha tsa Letsatsi la Khoebo Tlhokomeliso Qalo - ke phetho! Ho kopanya sebaka se secha sa WAGO se se nang li-screwless ho bonolo ebile ho potlakile joalo ka ho kenya boloko ea terminal e kenngoang seporong sa WAGO seporong. Ha e na lisebelisoa! Moralo o se nang lisebelisoa o lumella li-terminal tse kenngoang seporong hore li sireletsehe ka mokhoa o sireletsehileng le ka mokhoa o sireletsehileng khahlanong le motsamao ofe kapa ofe ho li-rails tsohle tsa DIN-35 ka DIN EN 60715 (35 x 7.5 mm; 35 x 15 mm). Ka ho felletseng ntle le li-screw! "Lekunutu" la ho lekana hantle le lutse ka har'a li-c tse peli tse nyane...
    • Weidmuller WPD 401 2X25/2X16 4XGY 1561800000 Sebaka sa ho aba sa Terminal
      Weidmuller WPD 401 2X25/2X16 4XGY 1561800000 Di...
    • Seva ea Sesebelisoa sa Serial sa Rackmount ea Liindasteri sa MOXA NPort 5610-16
      MOXA NPort 5610-16 Industrial Rackmount Serial ...
      Likarolo le Melemo Boholo bo tloaelehileng ba rackmount ea lisenthimithara tse 19 Tokiso e bonolo ea aterese ea IP ka phanele ea LCD (ntle le mehlala ea mocheso o pharaletseng) Tokiso ka Telnet, sebatli sa webo, kapa sesebelisoa sa Windows Mekhoa ea sokete: Seva sa TCP, moreki oa TCP, UDP SNMP MIB-II bakeng sa taolo ea marang-rang Mefuta e phahameng ea motlakase e akaretsang: 100 ho isa ho 240 VAC kapa 88 ho isa ho 300 VDC Mefuta e tsebahalang ea motlakase o tlase: ±48 VDC (20 ho isa ho 72 VDC, -20 ho isa ho -72 VDC) ...
    • Mojule oa ho Fokotsa Phepelo ea Motlakase oa Weidmuller PRO RM 40 2486110000
      Phepelo ea Motlakase ea Weidmuller PRO RM 40 2486110000...
      Lintlha tsa ho odara ka kakaretso Phetolelo Mojule wa Redundancy, 24 V DC Nomoro ya Odara 2486110000 Mofuta PRO RM 40 GTIN (EAN) 4050118496840 Bongata. 1 pc(s). Litekanyo le boima Botebo 125 mm Botebo (di-inchi) 4.921 inch Bophahamo 130 mm Bophahamo (di-inchi) 5.118 inch Bophara 52 mm Bophara (di-inchi) 2.047 inch Boima ba net 750 g ...
    • WAGO 2000-2238 Boloko ba Terminal bo nang le mekato e 'meli
      Leqephe la Letsatsi Lintlha tsa khokahano Lintlha tsa khokahano 4 Palo yohle ya menyetla 1 Palo ya maemo 2 Palo ya di-jumper slots 3 Palo ya di-jumper slots (boemo) 2 Kgokelo 1 Theknoloji ya kgokelo Push-in CAGE CLAMP® Mofuta wa tshebetso Sesebelisoa sa tshebetso Disebediswa tsa mokhanni tse hokelang Koporo Karolo e tshelehang ya lebitso 1 mm² Mokhanni o tiileng 0.14 … 1.5 mm² / 24 … 16 AWG Mokhanni o tiileng; ho kgaotsa ho sututsa 0.5 … 1.5 mm² / 20 … 16 AWG...