Weidmuller WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 GY 1562100000 Sebaka sa ho aba sa Terminal
Tlhaloso e Khutšoanyane:
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Litlhaku tsa Weidmuller W letoto la terminal blocks
    Lintlha tse akaretsang tsa ho odara
    Nomoro ea odara. 1562100000
    Mofuta WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 GY
    GTIN (EAN) 4050118385205
    Bongata. 1 pc(s).
    Litekanyo le boima
    Botebo 77 mm
    Botebo (lisenthimithara) 3.031 inch
    Bolelele 95 mm
    Bophahamo (lisenthimithara) 3.74 inch
    Bophara 51.1 mm
    Bophara (lisenthimithara) 2.012 inch
    Boima bo kahare 480 g
    Lihlahisoa tse amanang
    Nomoro ea odara. Mofuta
    2725380000 WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 BK
    2519480000 WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 BL
    2725280000 WPD 108 1X120/2X35+3X25+4X16 RD
  • E fetileng:
  • E 'ngoe:
  • Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona
    Lihlahisoa tse amanang
    • Sehokelo sa sefapano sa Weidmuller WQV 10/3 1054960000
      Weidmuller WQV 10/3 1054960000 Liteishene tse Tšeletseng...
    • Phepelo ea Motlakase ea Weidmuller PRO PM 150W 12V 12.5A 2660200288 Switch-mode
      Weidmuller PRO PM 150W 12V 12.5A 2660200288 Swi...
      Lintlha tsa ho odara ka kakaretso Phetolelo Phepelo ea motlakase, yuniti ea phepelo ea motlakase ea switch-mode Nomoro ea Odara 2660200288 Mofuta PRO PM 150W 12V 12.5A GTIN (EAN) 4050118767117 Bongata. 1 pc(s). Litekanyo le boima Botebo 159 mm Botebo (li-inchi) 6.26 inch Bophahamo 30 mm Bophahamo (li-inchi) 1.181 inch Bophara 97 mm Bophara (li-inchi) 3.819 inch Boima ba net 394 g ...