Weidmuller WPD 105 1X35+1X16/2X25+3X16 GY 1562170000 Sebaka sa ho aba sa Terminal
Tlhaloso e Khutšoanyane:
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Litlhaku tsa Weidmuller W letoto la terminal blocks
    Lintlha tse akaretsang tsa ho odara
    Nomoro ea odara. 1562170000
    Mofuta WPD 105 1X35+1X16/2X25+3X16 GY
    GTIN (EAN) 4050118385250
    Bongata. 1 pc(s).
    Litekanyo le boima
    Botebo 53.7 mm
    Botebo (lisenthimithara) 2.114 inch
    Bolelele 70 mm
    Bophahamo (lisenthimithara) 2.756 inch
    Bophara 35.6 mm
    Bophara (lisenthimithara) 1.402 inch
    Boima bo kahare 138 g
    Lihlahisoa tse amanang
    Nomoro ea odara. Mofuta
    2725410000 WPD 105 1X35+1X16/2X25+3X16 BK
    2518540000 WPD 105 1X35+1X16/2X25+3X16 BL
    2725310000 WPD 105 1X35+1X16/2X25+3X16 RD
    2725420000 WPD 205 2X35/4X25+6X16 2XBK
    2519470000 WPD 205 2X35/4X25+6X16 2XBL
    1562180000 WPD 205 2X35/4X25+6X16 2XGY
    2725320000 WPD 205 2X35/4X25+6X16 2XRD
    2725430000 WPD 305 3X35/6X25+9X16 3XBK
    2521770000 WPD 305 3X35/6X25+9X16 3XBL
    1562190000 WPD 305 3X35/6X25+9X16 3XGY
    2725330000 WPD 305 3X35/6X25+9X16 3XRD
  • E fetileng:
  • E 'ngoe:
  • Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona
    Lihlahisoa tse amanang
    • Weidmuller ERME 16² SPX 4 1119040000 Lisebelisoa Sehokelo sa ho seha Lehare la STRIPAX 16
      Weidmuller ERME 16² SPX 4 1119040000 Sesebediswa...
    • Phoenix Contact 2810463 MINI MCR-BL-II – Setlolo sa matshwao
      Phoenix Contact 2810463 MINI MCR-BL-II –...
    • Phoenix contact PT 2,5-TWIN BU 3209552 Boloko ba terminal bo fepelang ka tsela e itseng
      Phoenix ikopanye le PT 2,5-TWIN BU 3209552 Feed-thr...
      Letsatsi la Khoebo Nomoro ea ntho 3209552 Yuniti ea ho paka 50 pc Bongata bo fokolang ba odara 50 pc Senotlolo sa sehlahisoa BE2212 GTIN 4046356329828 Boima ka sengoathoana (ho kenyeletsoa le ho paka) 7.72 g Boima ka sengoathoana (ntle le ho paka) 8.185 g Nomoro ea tefiso ea lekhetho 85369010 Naha eo e simolohileng ho eona CN LETSATSI LA TEKNIKI Palo ea likhokahano ka boemo ba 3 Karolo e tšekaletseng ea lebitso 2.5 mm² Mokhoa oa khokahano Sutumelletsa...