Weidmuller WPD 102/2X35 2X25 GN 1561670000 Setsi sa ho Fana ka Motlakase se ka Khonehang
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Weidmuller WPD 102 2X35/2X25 GN 1561670000 ke seteishene sa ho aba se ka bang teng, Kgokelo ya sekerefe, e tala, 35 mm², 202 A, 1000 V, Palo ea likhokahano: 4, Palo ea maemo: 1
Nomoro ea Ntho 1561670000
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Lintlha tse akaretsang
    Lintlha tse akaretsang tsa ho odara
    Phetolelo Seteishene se ka bang teng sa ho aba, Kgokelo ya sekurufu, e tala, 35 mm², 202 A, 1000 V, Palo ya dikgokelo: 4, Palo ya maemo: 1
    Nomoro ea odara. 1561670000
    Mofuta WPD 102 2X35/2X25 GN
    GTIN (EAN) 4050118366839
    Bongata. Lintho tse 5
    Litekanyo le boima
    Botebo 49.3 mm
    Botebo (lisenthimithara) 1.941 inch
    Bolelele 55.4 mm
    Bophahamo (lisenthimithara) 2.181 inch
    Bophara 22.2 mm
    Bophara (lisenthimithara) 0.874 inch
    Boima bo kahare 92 g
    Thempereichara
    Mocheso oa polokelo -25 °C...55 °C
    Mocheso o tloaelehileng -5 °C…40 °C
    Mocheso o sebetsang o tswelang pele, bonyane. -50 °C
    Mocheso o sebetsang o tswelang pele, max. 130 °C
    Ho Latela Melao ea Lihlahisoa tsa Tikoloho
    Boemo ba ho Latela Melao ea RoHS E lumellana le ho se lokolloe
    Tokoloho ea RoHS (haeba e sebetsa/e tsejoa) 6c
    REACH SVHC Moetapele 7439-92-1
    SCIP 9b5f0838-1f0b-4c14-9fc7-3f5e6ee75be2
    Lintlha tsa thepa
    Thepa Wemid
    'Mala botala
    Tekanyetso ea ho cha ea UL 94 V-0
    Lintlha tse ling tsa tekheniki
    Mofuta o lekiloeng ka ho phatloha E
    Keletso ea ho kenya Terene ea seteishene / poleiti ea ho kenya
    Mahlakore a bulehileng e koetsoe
    Snap-on E
    Mofuta oa ho kenya Snap-on
    Ka lipeke tse kenngoang ka har'a snap E
    Kakaretso
    Palo ea lipalo 1
    Terene TS 35
    Maemo IEC 60947-7-1
    IEC 61238-1
    VDE 0603-2
    Khokahano ea terata karolo e tšekaletseng AWG, max. AWG 4
    Khokahano ea terata karolo ea sefapano AWG, bonyane. AWG 14
    Weidmuller WPD 102 2X35/2X25 GN 1561670000 Mefuta e amanang
    Nomoro ea odara Mofuta
    1561670000 WPD 102 2X35/2X25 GN
    1561640000 WPD 102 2X35/2X25 BL
    1561630000 WPD 102 2X35/2X25 BK
    1561650000 WPD 102 2X35/2X25 BN
    1561620000 WPD 202 4X35/4X25 GN
    1561700000 WPD 202 4X35/4X25 BL
    1561730000 WPD 202 4X35/4X25 GY
    1561690000 WPD 202 4X35/4X25 BK
    1561680000 WPD 102 2X35/2X25 GY
    1561740000 WPD 302 2X35/2X25 3XGY
    1561720000 WPD 202 4X35/4X25 BN
  • E fetileng:
  • E 'ngoe:
  • Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona
    Lihlahisoa tse amanang
    • WAGO 2001-1201 2-conductor Through Terminal Block
      Leqephe la Letsatsi Lintlha tsa khokahano Lintlha tsa khokahano 2 Palo yohle ya menyetla 1 Palo ya maemo 1 Palo ya di-slots tsa jumper 2 Lintlha tsa 'mele Bophara 4.2 mm / 0.165 inches Bophahamo 48.5 mm / 1.909 inches Botebo ho tloha pheletsong e ka hodimo ya DIN-rail 32.9 mm / 1.295 inches Di-Wago Terminal Blocks Di-terminal tsa Wago, tse tsejwang hape e le dihokelo tsa Wago kapa di-clamp, di emetse...
    • Phepelo ea Motlakase ea Weidmuller PRO PM 35W 5V 7A 2660200277
      Weidmuller PRO PM 35W 5V 7A 2660200277 Switch-m...
      Lintlha tsa ho odara ka kakaretso Phetolelo Phepelo ea motlakase, yuniti ea phepelo ea motlakase ea switch-mode Nomoro ea Odara 2660200277 Mofuta PRO PM 35W 5V 7A GTIN (EAN) 4050118781083 Bongata. 1 pc(s). Litekanyo le boima Botebo 99 mm Botebo (li-inchi) 3.898 inch Bophahamo 30 mm Bophahamo (li-inchi) 1.181 inch Bophara 82 mm Bophara (li-inchi) 3.228 inch Boima ba net 223 g ...