Weidmuller RCL424024 4058570000 TERMSERIES Relay
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Weidmuller RCL424024 4058570000 ke letoto la mantsoe, Relay, Palo ea mabitso: 2, CO contact AgNi, Voltage ea taolo e lekantsoeng: 24 V DC, Current e tsoelang pele: 8 A, Khokahano ea plug-in, Konopo ea teko e fumaneha: Che
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Mojulu oa letoto la lihlooho tsa Weidmuller o nang le relay:
    Li-rounder tsohle ka mokhoa oa block ea terminal
    bophara ba tsona ho tloha ho 6.4 mm. Ntle le ho tenyetseha ha tsona, li kholisa ka lisebelisoa tsa tsona tse pharaletseng le menyetla e sa lekanyetsoang ea khokahano.
    Batho ba ka ikopanyang le CO ba 1 le ba 2, ha ho motho ea ka ikopanyang le CO ea 1
    Ho kenella ha motlakase o mongata o ikhethang ho tloha ho 24 ho isa ho 230 V UC
    Metlakase ea ho kenya ho tloha ho 5 V DC ho ea ho 230 V UC e nang le matšoao a mebala: AC: e khubelu, DC: e putsoa, ​​UC: e tšoeu
    Mefuta e fapaneng e nang le konopo ea teko
    Lipoleiti tsa karohano bakeng sa karohano ea mahlo le matlafatso ea ho kenya mocheso
    Lintlha tse akaretsang tsa ho odara
    Phetolelo TERMSERIES, Relay, Palo ea mabitso: 2, CO contact AgNi, Voltage ea taolo e lekantsoeng: 24 V DC, Current e tsoelang pele: 8 A, Khokahano ea plug-in, Konopo ea teko e fumaneha: Che
    Nomoro ea odara. 4058570000
    Mofuta RCL424024
    GTIN (EAN) 4032248189298
    Bongata. 20 (likhomphutha).
    Litekanyo le boima
    Botebo 15.7 mm
    Botebo (lisenthimithara) 0.618 lisenthimithara
    Bolelele 29 mm
    Bophahamo (lisenthimithara) 1.142 inch
    Bophara 12.7 mm
    Bophara (lisenthimithara) 0.5 inch