Weidmuller DRI424024LD 7760056336 Relay
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Weidmuller DRI424024LD 7760056336 ke D-SERIES DRI, Relay, Palo ea mabitso: 2, CO contact AgSnO, Voltage ea taolo e lekantsoeng: 24 V DC, Current e tsoelang pele: 5 A, Likhokahano tsa lehare le bataletseng (2.5 mm x 0.5 mm), Konopo ea teko e fumaneha: Che.
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Li-relay tsa letoto la Weidmuller D:
    Li-relay tsa indasteri tsa bokahohleng tse nang le bokhoni bo phahameng.
    Li-relay tsa D-SERIES li ntlafalitsoe bakeng sa tšebeliso ea bokahohle lits'ebetsong tsa othomathike tsa indasteri moo ho hlokahalang bokhoni bo phahameng. Li na le mesebetsi e mengata e mecha 'me li fumaneha ka mefuta e mengata haholo le ka mefuta e mengata ea meralo bakeng sa lits'ebetso tse fapaneng haholo. Ka lebaka la lisebelisoa tse fapaneng tsa ho ikopanya (AgNi le AgSnO jj.), lihlahisoa tsa D-SERIES li loketse meroalo e tlase, e mahareng le e phahameng. Mefuta e fapaneng e nang le motlakase oa coil ho tloha ho 5 V DC ho isa ho 380 V AC e nolofalletsa tšebeliso ka motlakase o mong le o mong o ka nahanoang oa taolo. Khokahano e bohlale ea letoto la ho ikopanya le makenete e hahiloeng kahare e fokotsa khoholeho ea ho kopana bakeng sa meroalo ho fihlela ho 220 V DC/10 A, ka hona e eketsa bophelo ba ts'ebeletso. Konopo ea boemo ba boikhethelo ea LED hammoho le teko e netefatsa ts'ebetso e bonolo ea ts'ebeletso. Li-relay tsa D-SERIES li fumaneha ka mefuta ea DRI le DRM ka li-socket tsa theknoloji ea PUSH IN kapa khokahano ea screw 'me li ka tlatsetsoa ka mefuta e mengata ea lisebelisoa. Tsena li kenyelletsa matšoao le lipotoloho tse sireletsang tse ka plugang tse nang le li-LED kapa li-diode tse lokolohileng.
    Li-voltage tsa taolo ho tloha ho 12 ho isa ho 230 V
    Ho fetola maqhubu ho tloha ho 5 ho isa ho 30 A
    Mabitso a 1 ho isa ho a 4 a ho fetola
    Mefuta e fapaneng e nang le LED e hahiloeng kahare kapa konopo ea teko
    Lisebelisoa tse entsoeng ka ho khetheha ho tloha likhokahanong tse fapaneng ho ea ho letšoao
    Lintlha tse akaretsang tsa ho odara
    Phetolelo D-SERIES DRI, Relay, Palo ea mabitso: 2, CO contact AgSnO, Voltage ea taolo e lekantsoeng: 24 V DC, Current e tsoelang pele: 5 A, Likhokahano tsa lehare le bataletseng (2.5 mm x 0.5 mm), Konopo ea teko e fumaneha: Che
    Nomoro ea odara. 7760056336
    Mofuta DRI424024LD
    GTIN (EAN) 6944169739835
    Bongata. 20 (likhomphutha).
    Litekanyo le boima
    Botebo 28 mm
    Botebo (lisenthimithara) 1.102 inch
    Bolelele 31 mm
    Bophahamo (lisenthimithara) 1.22 inch
    Bophara 13 mm
    Bophara (lisenthimithara) 0.512 inch