Weidmuller ACT20P-CI-2CO-S 7760054115 Sefetoleli sa Matšoao/sekhetho
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Weidmuller ACT20P-CI-2CO-S 7760054115 isSignal distributor, HART®, Kenyelletso: 0(4)-20 mA, Kenyelletso: 2 x 0(4) – 20 mA.
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Letoto la Weidmuller la Analogue Signal Conditioning:
    Mohala oa sehlahisoa o kenyelletsa mesebetsi e latelang:
    Li-transducer tse lekanyang mocheso bakeng sa li-thermometer tse hanyetsang le li-thermocouple,
    li-converter tsa maqhubu,
    li-transducer tsa ho lekanya potentiometer,
    li-transducer tse lekanyang borokho (li-gauge tsa khatello)
    Bafetoleli ba AD/DA
    lipontšo
    lisebelisoa tsa ho lekanya
    Ho Hlophisa Matšoao a Analoge
    Lintlha tse akaretsang tsa ho odara
    Phetolelo Moabi oa matšoao, HART®, Ho kenya: 0(4)-20 mA, Ho hlahisa: 2 x 0(4) - 20 mA
    Nomoro ea odara. 7760054115
    Mofuta ACT20P-CI-2CO-S
    GTIN (EAN) 6944169656569
    Bongata. 1 pc(s).
    Litekanyo le boima
    Botebo 113.7 mm
    Botebo (lisenthimithara) 4.476 inch
    Bolelele 117.2 mm
    Bophahamo (lisenthimithara) 4.614 inch
    Bophara 12.5 mm
    Bophara (lisenthimithara) 0.492 inch