Weidmuller ACT20P-2CI-2CO-ILP-S 7760054124 Sefetoleli sa Matšoao/sekhetho
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Weidmuller ACT20P-2CI-2CO-ILP-S 7760054124 ke sesebelisoa sa ho fetolela/ho isolator sa lets'oao, kanale e habeli, Phepelo ea loop ea hona joale ea ho kenya, Ho kenya: 2 x 0(4) – 20 mA, (e tsamaisoa ke loop), Ho hlahisa: 2 x 0(4) – 20 mA.
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Letoto la Weidmuller la Analogue Signal Conditioning:
    Mohala oa sehlahisoa o kenyelletsa mesebetsi e latelang:
    Li-transducer tse lekanyang mocheso bakeng sa li-thermometer tse hanyetsang le li-thermocouple,
    li-converter tsa maqhubu,
    li-transducer tsa ho lekanya potentiometer,
    li-transducer tse lekanyang borokho (li-gauge tsa khatello)
    Bafetoleli ba AD/DA
    lipontšo
    lisebelisoa tsa ho lekanya
    Ho Hlophisa Matšoao a Analoge
    Lintlha tse akaretsang tsa ho odara
    Phetolelo Sefetoleli/sehahi sa lets'oao, kanale e habeli, Phepelo ea loop ea hona joale ea ho kenya, Ho kenya: 2 x 0(4) - 20 mA, (e tsamaisoa ke loop), Ho hlahisa: 2 x 0(4) - 20 mA
    Nomoro ea odara. 7760054124
    Mofuta ACT20P-2CI-2CO-ILP-S
    GTIN (EAN) 6944169656644
    Bongata. 1 pc(s).
    Litekanyo le boima
    Botebo 114 mm
    Botebo (lisenthimithara) Lisenke tse 4.488
    Bolelele 117.2 mm
    Bophahamo (lisenthimithara) 4.614 inch
    Bophara 12.5 mm
    Bophara (lisenthimithara) 0.492 inch