Sehokelo sa Khokahano ea SIEMENS 6ES7972-0BA12-0XA0 SIMATIC DP bakeng sa PROFIBUS
Tlhaloso e Khutšoanyane:
SIEMENS 6ES7972-0BA12-0XA0: SIMATIC DP, Sehokelo sa khokahano bakeng sa PROFIBUS ho fihlela ho 12 Mbit/s 90° cable outlet, 15.8x 64x 35.6 mm (WxHxD), resistor e felisang e nang le mosebetsi oa ho itšehla thajana, ntle le sokete ea PG.
  • Qaqiso ea Sehlahisoa
    Li-tag tsa Sehlahisoa
    Lethathamo la lintlha tsa SIEMENS 6ES7592-1AM00-0XB0
    Sehlahisoa
    Nomoro ea Sengoloa (Nomoro e shebaneng le 'Maraka) 6ES7972-0BA12-0XA0
    Tlhaloso ea Sehlahisoa SIMATIC DP, Sehokelo sa khokahano bakeng sa PROFIBUS ho fihlela ho 12 Mbit/s 90° cable outlet, 15.8x 64x 35.6 mm (WxHxD), resistor e felisang e nang le mosebetsi oa ho itšehla thajana, ntle le sokete ea PG
    Lelapa la sehlahisoa Sehokelo sa bese sa RS485
    Potoloho ea Bophelo ba Sehlahisoa (PLM) PM300: Sehlahisoa se Sebetsang
    Lintlha tsa theko
    Sehlopha sa Theko se Ikhethang sa Sebaka / Sehlopha sa Theko sa Ntlo-kholo 250/250
    Lethathamo la Theko Bontša litheko
    Theko ea Moreki Bontša litheko
    Tefiso e Eketsehileng bakeng sa Lisebelisoa tse Tala Ha ho letho
    Ntlha ea Tšepe Ha ho letho
    Tlhahisoleseding ea thomello
    Melawana ea Taolo ea Thomello kantle ho naha AL: Ha e eo / ECCN: Ha e eo
    Mesebetsi ea pele ea nako e tloaelehileng Letsatsi/Matsatsi a le 1
    Boima ba 'Nete (kg) 0,050 Kg
    Tekanyo ea ho paka 6,80 x 7,80 x 3,20
    Tekanyo ea boholo ba sephutheloana CM
    Palo Yuniti Sekhechana se le seng
    Palo ea ho paka 1
    Tlhahisoleseding e Eketsehileng ea Sehlahisoa
    EAN 4025515067078
    UPC 662643219234
    Khoutu ea Thepa 85366990
    LKZ_FDB/ CatalogID ST76
    Sehlopha sa Lihlahisoa 4059
    Khoutu ea Sehlopha R151
    Naha ea tlhaho Jeremane
    Ho latela lithibelo tsa lithethefatsi ho latela taelo ea RoHS Ho tloha ka: 01.07.2010
    Boikarabelo ba ho Nka Bohato ba WEEE (2012/19/EU) E
    Karolo ea 33 ea REACH ke boikarabello ba ho tsebisa ho latela lenane la hajoale la bakhethoa
    CAS e ka Sehloohong - Nomoro ea 7439-92-1 > 0, 1 % (w / w)
    Lihlopha
      Phetolelo Tlhophiso
    Sehlopha sa e-mail 12 27-44-01-13
    Sehlopha sa e-mail 6 27-26-07-03
    ETIM 7 EC002636
    ETIM 8 EC002636
    MOTLATSI 4 3552
    UNSPSC 15 32-15-17-03
    Sehokelo sa bese sa RS485 sa SIEMENS
    E sebelisoa ho hokahanya li-node tsa PROFIBUS le thapo ea bese ea PROFIBUS
    Ho kenya habonolo
    Li-resistors tse felisitsoeng tse kopantsoeng (eseng tabeng ea 6ES7972-0BA30-0XA0)
  • E fetileng:
  • E 'ngoe:
  • Ngola molaetsa oa hau mona 'me u o romelle ho rona
    Lihlahisoa tse amanang
    • WAGO 2002-1301 3-conductor Through Terminal Block
      Letsatsi la Leqephe la Khokahano 1 Theknoloji ea khokahano Push-in CAGE CLAMP® Mofuta oa activation Sesebelisoa sa ts'ebetso Lisebelisoa tsa mokhanni tse hokahanngoang Koporo Karolo e tloaelehileng ea sefapano 2.5 mm² Mokhanni o tiileng 0.25 … 4 mm² / 22 … 12 AWG Mokhanni o tiileng; ho emisoa ha push-in 0.75 … 4 mm² / 18 … 12 AWG Mokhanni o nang le likhoele tse tšesaane 0.25 … 4 mm² / 22 … 12 AWG Mokhanni o nang le likhoele tse tšesaane; ka ferrule e nang le insulation 0.25 … 2.5 mm² / 22 … 14 AWG Mokhanni o nang le likhoele tse tšesaane...
    • Weidmuller WTR 110VDC 1228960000 Nako ea ho Lefella Nako e Tiehisitsoeng
      Weidmuller WTR 110VDC 1228960000 Nako ea ho lekanya e tiehisoa...
    • Sehokelo sa Weidmuller ZQV 2.5/9 1608930000
    • Mojule oa Buffer oa Phepelo ea Matla oa WAGO 787-880
    • WAGO 750-1405 Kenyeletso ea dijithale
      Lintlha tsa 'mele Bophara 12 mm / 0.472 lisenthimithara Bophahamo 100 mm / 3.937 lisenthimithara Botebo 74.1 mm / 2.917 lisenthimithara Botebo ho tloha moeling o ka holimo oa DIN-rail 66.9 mm / 2.634 lisenthimithara Sistimi ea WAGO I/O 750/753 Taolo Lisebelisoa tse arolelanoang bakeng sa mefuta e fapaneng ea lits'ebetso: Sistimi ea WAGO ea hole ea I/O e na le li-module tsa I/O tse fetang 500, balaoli ba ka hlophisoang le li-module tsa puisano ho fana ka ...