Phepelo ea Motlakase ea MOXA NDR-120-24
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Letoto la NDR la lisebelisoa tsa motlakase tsa terene tsa DIN le etselitsoe ka ho khetheha bakeng sa tšebeliso lits'ebetsong tsa indasteri. 40 ho isa ho 63 mm slim form-factor e nolofalletsa lisebelisoa tsa motlakase ho kenngoa habonolo libakeng tse nyane le tse koetsoeng tse kang likhabote. Tekanyo e pharaletseng ea mocheso oa ts'ebetso oa -20 ho isa ho 70°C e bolela hore li khona ho sebetsa libakeng tse thata.
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-tag tsa Sehlahisoa
Selelekela
Letoto la NDR la lisebelisoa tsa motlakase tsa terene tsa DIN le etselitsoe ka ho khetheha bakeng sa tšebeliso lits'ebetsong tsa indasteri. 40 ho isa ho 63 mm slim form-factor e nolofalletsa lisebelisoa tsa motlakase ho kenngoa habonolo libakeng tse nyane le tse koetsoeng joalo ka likhabote. Mocheso o pharaletseng oa ts'ebetso oa -20 ho isa ho 70°C o bolela hore li khona ho sebetsa libakeng tse thata. Lisebelisoa li na le ntlo ea tšepe, sebaka sa AC se kenang ho tloha ho 90 VAC ho isa ho 264 VAC, 'me se latela maemo a EN 61000-3-2. Ho feta moo, lisebelisoa tsena tsa motlakase li na le mokhoa oa hona joale o sa fetoheng ho fana ka tšireletso ea overload.
Litlhaloso
Likarolo le Melemo
Phepelo ea motlakase e kentsoeng ka seporo sa DIN
Ntho e tšesaane e loketseng ho kenya likhabinete
Ho kenya motlakase oa AC ka kakaretso
Bokgoni bo phahameng ba ho fetolela matla
Liparamente tsa matla a tlhahiso
Matla a ho Sebetsa ENDR-120-24: 120 W
NDR-120-48: 120 W
NDR-240-48: 240 W
Palo ea li-volts NDR-120-24: 24 VDC
NDR-120-48: 48 VDC
NDR-240-48: 48 VDC
Tekanyetso ea Hona Joale NDR-120-24: 0 ho isa ho 5 A
NDR-120-48: 0 ho isa ho 2.5 A
NDR-240-48: 0 ho isa ho 5 A
Ho phatloha le lerata NDR-120-24: 120 mVp-p
NDR-120-48: 150 mVp-p
NDR-240-48: 150 mVp-p
Sebaka sa Phetoho ea Voltage NDR-120-24: 24 ho isa ho 28 VDC
NDR-120-48: 48 ho isa ho 55 VDC
NDR-240-48: 48 ho isa ho 55 VDC
Nako ea ho Seta/Ho Tsoha ha ho Felletse INDR-120-24: 2500 ms, 60 ms ho 115 VAC
NDR-120-24: 1200 ms, 60 ms ho 230 VAC
NDR-120-48: 2500 ms, 60 ms ho 115 VAC
NDR-120-48: 1200 ms, 60 ms ho 230 VAC
NDR-240-48: 3000 ms, 100 ms ho 115 VAC
NDR-240-48: 1500 ms, 100 ms ho 230 VAC
Nako e Tloaelehileng ea ho Ema ha U Jara ka Botlalo NDR-120-24: 10 ms ho 115 VAC
NDR-120-24: 16 ms ho 230 VAC