MOXA IKS-6728A-4GTXSFP-24-24-T 24+4G-port Gigabit Modular Managed PoE Industrial Ethernet Switch
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Li-switch tsa IKS-6728A-8PoE Ethernet li tšehetsa mefuta e 'meli ea mehloli ea ho kenya matla: 48 VDC bakeng sa likou tsa PoE+ le matla a sistimi, le 110/220 VAC bakeng sa matla a sistimi. Li-switch tsena tsa Ethernet li boetse li tšehetsa mesebetsi e fapaneng ea tsamaiso, ho kenyeletsoa STP/RSTP, Turbo Ring, Turbo Chain, tsamaiso ea matla a PoE, ho hlahloba ka boiketsetso sesebelisoa sa PoE, kemiso ea matla a PoE, tlhahlobo ea PoE, IGMP, VLAN, QoS, RMON, tsamaiso ea bandwidth, le ho etsa seipone sa kou. IKS-6728A-8PoE e etselitsoe ka ho khetheha lits'ebetso tse thata tsa kantle tse nang le ts'ireletso ea ho phahama ha 3kV ho netefatsa ts'epo e sa sitisoeng ea litsamaiso tsa PoE.
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-tag tsa Sehlahisoa
Likarolo le Melemo
Likou tse 8 tsa PoE+ tse hahiloeng kahare tse lumellanang le IEEE 802.3af/at (IKS-6728A-8PoE)
Tlhahiso ea ho fihlela ho 36 W ka koung ea PoE+ (IKS-6728A-8PoE)
Tšireletso ea ho phahama ha LAN ea kV e le 1 bakeng sa libaka tse feteletseng tsa kantle
Tlhahlobo ea PoE bakeng sa tlhahlobo ea mokhoa oa sesebelisoa se tsamaisoang ke motlakase
Likou tse 4 tsa motsoako oa Gigabit bakeng sa puisano ea bandwidth e phahameng
-40 ho isa ho 75°C mocheso o sebetsang ka 720 W o felletseng
E tšehetsa MXstudio bakeng sa tsamaiso e bonolo le e bonahalang ea marang-rang a indasteri
Sebopeho sa ho Kena/Sehlahisoa
Litsela tsa ho ikopanya le alamo Sephetho se le seng sa relay se nang le bokgoni ba hona joale ba ho jara ba 1 A @ 24 VDC