MOXA IKS-6726A-2GTXSFP-24-24-T 24+2G-port Modular Managed Industrial Ethernet Rackmount Switch
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-tag tsa Sehlahisoa
Likarolo le Melemo
Moralo oa modular o u lumella ho khetha ho tsoa mefuteng e fapaneng ea mecha ea phatlalatso
-40 ho isa ho 75°C mocheso o sebetsang
E tšehetsa MXstudio bakeng sa tsamaiso e bonolo le e bonahalang ea marang-rang a indasteri
Liparamente tsa Matla
Motlakase oa ho kenya IKS-6726A-2GTXSFP-24-T: 24 VDCIKS-6726A-2GTXSFP-24-24-T: 24 VDC (dikenyo tse pedi tse sa hlokeheng) IKS-6726A-2GTXSFP-48-T: 48 VDC (dikenyo tse pedi tse sa hlokeheng)