Tlhaloso ea Sehlahisoa
Mofuta SSL20-1TX/1FX (Khoutu ea sehlahisoa: SPIDER-SL-20-01T1M29999SY9HHHH )
Nomoro ea Karolo 942132005
Li-interface tse ling
Mohala oa phepelo ea motlakase/letšoao 1 x plug-in terminal block, 3-pin
Boholo ba marang-rang - bolelele ba thapo
Para e sothehileng (TP) 0 - 100 m
Faeba ea Multimode (MM) 50/125 µm 0 - 5000 m (Tekanyetso ea khokahano ho 1310 nm = 0 - 8 dB; A=1 dB/km; BLP = 800 MHz*km)
Faeba ea Multimode (MM) 62.5/125 µm 0 - 4000 m (Tekanyetso ea khokahano ho 1300 nm = 0 - 11 db; A = 1 dB/km; BLP = 500 MHz*km)
Boholo ba marang-rang - ho phalla ha metsi
Topoloji ea mola - / naleli efe kapa efe
Litlhoko tsa matla
Tšebeliso ea hona joale ho 24 V DC Boholo. 83 mA
Motlakase o sebetsang 12/24 V DC (9.6 - 32 V DC)
Tšebeliso ea matla Boholo. 2.0 W
Tlhahiso ea matla ho BTU (IT)/h 7.0
Maemo a tikoloho
MTBF 2.705.181 lihora (Telcordia)
Mocheso o sebetsang 0-+60 °C
Mocheso oa polokelo/sepalangoang -40-+70 °C
Mongobo o amanang (ha o teteane) 10 - 95%
Kaho ea mechini
Litekanyo (WxHxD) 26 x 102 x 79 mm (e se nang boloko ba terminal)