Hirschmann RSB20-0800M2M2SAAB Switch
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-tag tsa Sehlahisoa
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Sehlahisoa: RSB20-0800M2M2SAABHH
Sehokelo: RSB20-0800M2M2SAABHH
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Nomoro ea Karolo 942014002
Potoloho ea Bophelo ba Sehlahisoa
Ho fumaneha passiv
Letsatsi la ho Qetela la Odara 2023-12-31
Letsatsi la ho Qetela la ho Romelloa 2024-06-30
Li-interface tse ling
Mohala oa phepelo ea motlakase/letšoao 1 x plug-in terminal block, 6-pin
Sebopeho sa V.24 Sokete e le 1 x RJ11
Boholo ba marang-rang - bolelele ba thapo
Para e sothehileng (TP) 0-100 m
Faeba ea Multimode (MM) 50/125 µm 1. uplink: 0-5000 m, 8 dB Tekanyetso ea Khokahano ho 1300 nm, A=1 dB/km, 3 dB Reserve, B = 800 MHz x km 2. uplink: 0-5000 m, 8 dB Tekanyetso ea Khokahano ho 1300 nm, A=1 dB/km, 3 dB Reserve, B = 800 MHz x km
Faeba ea Multimode (MM) 62.5/125 µm 1. uplink: 0 - 4000 m, 11 dB Tekanyetso ea Khokahano ho 1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB Reserve, B = 500 MHz x km ; 2. uplink: 0 - 4000 m, 11 dB Tekanyetso ea Khokahano ho 1300 nm, A = 1 dB/km, 3 dB Reserve, B = 500 MHz x km
Boholo ba marang-rang - ho phalla ha metsi
Topoloji ea mola - / naleli efe kapa efe
Litlhoko tsa matla
Motlakase o sebetsang 24V DC (18-32)V
Maemo a tikoloho
Mocheso o sebetsang 0-+60
Mocheso oa polokelo/sepalangoang -40-+70 °C
Mongobo o amanang (ha o teteane) 10-95%
Kaho ea mechini
Litekanyo (WxHxD) 74 mm x 131 mm x 111 mm