Phetoho ea Indasteri ea Hirschmann MACH102-24TP-F
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-tag tsa Sehlahisoa
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Nomoro ea Karolo: 943969401
Li-interface tse ling
Mohala oa phepelo ea motlakase/matšoao: 1 x plug-in terminal block, 2-pin, phumano ya letsoho kapa e ka fetolwang ka boiketsetso (max. 1 A, 24 V DC bzw. 24 V AC)
Sebopeho sa V.24: Sokete e 1 x RJ11, sebopeho sa serial bakeng sa tlhophiso ea sesebelisoa
Sebopeho sa USB: 1 x USB ho hokela adaptara ea tlhophiso ea othomathiki ACA21-USB
Litlhoko tsa matla
Motlakase o sebetsang: 100 - 240 VAC, 47 - 63 Hz
Tšebeliso ea matla: 16 W
Tlhahiso ea matla ka BTU (IT)/h: 55
Maemo a tikoloho
MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25ºC): Lilemo tse 13.26
Mocheso o sebetsang: 0-+50°C
Mocheso oa polokelo/sepalangoang: -20-+85°C
Mongobo o amanang (ha o teteane): 10-95%
Kaho ea mechini
Litekanyo (WxHxD): 448 mm x 44 mm x 310 mm (ntle le bracket e lokisang)
Boima: 3.85 kg
Ho hloma: Khabinete ea taolo ea 19"