Mojule oa Media oa Hirschmann M1-8SFP (8 x 100BASE-X e nang le li-slots tsa SFP) bakeng sa MACH102
Tlhaloso e Khutšoanyane:
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-tag tsa Sehlahisoa
Tlhaloso
Tlhaloso ea Sehlahisoa
Nomoro ea Karolo: 943970301
Boholo ba marang-rang - bolelele ba thapo
Faeba ea Multimode (MM) 50/125 µm: bona mojule oa SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC
Faeba ea Multimode (MM) 62.5/125 µm: bona mojule oa SFP LWL M-FAST SFP-MM/LC
Litlhoko tsa matla
Tšebeliso ea matla: 11 W (ho kenyeletsoa le mojule oa SFP)
Tlhahiso ea matla ka BTU (IT)/h: 37
Maemo a tikoloho
MTBF (MIL-HDBK 217F: Gb 25 ºC): Lilemo tse 109.33
Mocheso o sebetsang: 0-50 °C
Mocheso oa polokelo/sepalangoang: -20-+85 °C
Mongobo o amanang (ha o teteane): 10-95%
Kaho ea mechini
Litekanyo (WxHxD): 138 mm x 90 mm x 42mm
Boima: 130 g
Ho hloma: Mojule oa Media
Sehlopha sa tšireletso: IP20
Tšireletso ea tšitiso ea EMC
EN 61000-4-2 electrostatic discharge (ESD): Ho ntsha metsi ka ho kopana ha 4 kV, ho ntsha moea ka 8 kV
EN 61000-4-3 Tšimo ea motlakase: 10 V/m (80-2700 MHz)
EN 61000-4-4 di-transient tse potlakileng (tse phatlohang): Mohala oa motlakase oa 2 kV, mohala oa data oa 4 kV
Motlakase o phahameng oa EN 61000-4-5: mohala oa motlakase: 2 kV (mola/lefatše), 1 kV (mola/mola), mohala oa data oa 4 kV
EN 61000-4-6 Tšireletso ea 'mele e tsamaisoang: 10 V (150 kHz-80 MHz)